Automobilių nuoma

Gaukite asmeninį pasiūlymą!

Susisiekite su mumis jau dabar ir gaukite asmeninį pasiūlymą savo kelionei iškart!

Lengvųjų automobilių nuoma

Lengvųjų automobilių nuoma be vairuotojo teikiama Vilniuje ir Kaune. Siūlome platų automobilių nuomai pasirinkimą. Nuo pigių, ekonominės klasės mašinų iki naujausio modelių populiarių automobilių. Trumpiausias nuomos laikotarpis – 1 parą. Žemiausią automobilio nuomos kainą visada pasiūlysime ilgesniam laikotarpiui. Visi nuomojami automobiliai apdrausti TVPCA ir KASKO draudimu.

Gaukite asmeninį pasiūlymą!

Susisiekite su mumis jau dabar ir gaukite asmeninį pasiūlymą savo kelionei iškart!

Automobilių nuoma su vairuotoju

Prabangių automobilių nuoma teikiama tik su vairuotoju. Ši paslauga labai populiari vestuvių ir kitų asmeninių švenčių progomis. Svarbių asmenų pervežimui siūlome prabangius Mercedes-Benz automobilius. Automobilių nuomos kaina nurodoma įskaičiuojant vairuotojo darbo laiką. Ji skaičiuojama individualiai kiekvienam klientui. Kviečiame išsakyti savo poreikius ir gauti pasiūlymą telefonu.

Gaukite asmeninį pasiūlymą!

Susisiekite su mumis jau dabar ir gaukite asmeninį pasiūlymą savo kelionei iškart!

Automobilių nuomos privalumai

1

KASKO draudimas

Automobilio nuoma su KASKO draudimu yra vienas didžiausių privalumų. Šis draudimas saugo nuo didesnių išlaidų nelaimės atveju.

2

Pagalba kelyje

Nelaimingo atsitikimo ar gedimo atveju kelyje neliksite vieni. Bet kuriuo paros metu Jums pasiruošusi padėti "Pagalba kelyje" tarnyba.

3

Tvarkingi automobiliai

Visi nuomojami automobiliai yra ne tik švarūs, nuplauti, bet ir techniškai tvarkingi. Juos nuolat tikriname autorizuotame servise.

4

Patogus grafikas

Esant poreikiui, automobilius galima paimti/gražinti ne darbo metu. Taip pat transportas gali būti pristatytas į Jūsų pasirinktą vietą.

5

Didelis pasirinkimas

Galime pasiūlyti labai platų poreikių spektrą atitinkančius automobilius: nuo senesnių ekonominės iki naujų verslo klasės automobilių.

6

Lanksti kainodara

Automobilių nuomos kainos priklauso nuo sezoniškumo, nuomos laikotario, papildomų pasplaugų ir pasirinkto automobilio modelio.

Automobilių nuoma Vilniuje

Vilniuje nuomojami lengvieji automobiliai tiek su vairuotoju tiek ir be jo. Mūsų klientai gali rinktis iš daugybės automobilių modelių. Pigiausi ir vieni ekonomiškiausių modelių – Hyundai. Prabangiausi, nuomojami tik su vairuotoju – Mercedes-Benz.

Automobilių nuomos kainos Vilniuje (be vairuotojo) svyruoja nuo 18 Eur/parą iki  45 Eur/parą. Jos priklauso nuo metų laiko, užimtumo, automobilio nuomos laikotarpio ir pasirinkto modelio.

Automobilių nuoma su pristatymu yra teikiama visame Vilniaus mieste. Populiariausiais automobilių pristatymo punktas yra Vilniaus oro uostas. Automobilio pristatymas Vilniaus mieste – 20 Eur.

Volkswagen automobilių nuoma Vilniuje

Volkswagen automobilių nuoma Vilniuje viena populiariausių. Šios markės automobilius mėgsta tiek vilniečiai tiek miesto svečiai. Volkswagen automobiliai pasižymi patogiu vairavimu, komfortu, gausia papildoma įranga bei savo talpumu. Juose keliauti gali iki 5 asmenų, o bagažinė talpina net 4 lagaminus.

Vilniuje nuomojami Volkswagen automobiliai:

  • Volkswagen Passat, 2019 metų, 4 durų, automatine pavarų dėže. Jo variklis ekononiškas – 1,4 kūbinio centimetro tūrio, benzinas.
  • Volkswagen Passat, 2014 metų, 4 durų, automatine pavarų dėže. Jo variklis galingas – 1,8 kūbinio centimetro tūrio, su 125 kW galia, benzinas.
  • Volkswagen Passat CC, 2013 metų, 4 durų, automatine pavarų dėže. Jo variklis galingas – 2,0 kūbinio centimetro tūrio, su 147 kW galia, benzinas.
  • Volkswagen Golf Variant, 2018 metų, 4 durų, automatine pavarų dėže. Jo variklis ekonomiškas – 1,4 kūbinio centimetro tūrio, o bagažinė labai talpi, nes tai universalo tipo automobilis.

Mercedes-Benz automobilių nuoma Vilniuje

Mercedes-Benz automobilių nuoma Vilniuje dažniausiai užsakoma asmeninių švenčių metu. Šios markės automobiliai spinduliuoja prabanga, todėl yra mėgstami jaunavedžių. Senesnių metų Mercedes-Benz automobilius noriai nuomojasi komforto mėgėjai. Automobiliai pasižymi itin patogiu vairavimu ir gausia komplektacija. Juose keliauti gali iki 5 asmenų, o bagažinė talpina net 3-4 lagaminus.

Vilniuje nuomojami Mercedes-Benz automobiliai:

  • Mercedes-Benz S350, 2015 metų, 4 durų, limuzino klasės automobilis. Tai itin prabangus, tik su vairuotoju nuomojamas automobilis.
  • Mercedes-Benz W222, 2017 metų, 4 durų, limuzino klasės automobilis. Tai itin prabangus, tik su vairuotoju nuomojamas automobilis.
  • Mercedes-Benz W213, 2018 metų, 4 durų, automobilis. Jis taip pat nuomojamas tik su vairuotojo paslauga.
  • Mercedes-Benz CLS320, 2009 metų, 4 durų, žaismingas ir sportiškas automobilis. Jo variklis galingas – net 3,0 kūbinių centimetrų tūrio.
  • Mercedes-Benz CLS320, 2010 metų, 4 durų, patogus ir elegantiškas automobilis. Jo variklis galingas – net 3,0 kūbinių centimetrų tūrio.