Kelionės mikroautobusais

Kelionės mikroautobusais: 4 esminiai privalumai

Vis dažniau pastebime tendenciją, kad europiečiai, neišskiriant ir lietuvių, noriai keliauja nuosavais ar nuomotais automobiliais. Nuoma karaliauja ir tarp pasirinkusiųjų poilsines-pažintines keliones, kai galutinis kelionės tikslas pasiekiamas lėktuvu, o vėliau regiono kampeliai nuodugniau ištyrinėjami nuomotu automobiliu. O kuo patrauklios kelionės mikroautobusais? Kurie mikroautobusų nuomos privalumai įvardijami dažniausiai?

#1 mikroautobusų nuomos privalumas – įspūdžiai nuo pirmųjų kilometrų

Kelionės mikroautobusu – visiškai kitokios, nes keliavimo džiaugsmą ir daugybę nuotykių patiriame ne tik pasiekę kelionės tikslą, bet ir keliaudami iki tam tikros šalies.

Išbandžiusieji savarankišką keliavimą retai kada vėl įsigyja kelionių ar ekskursijų paketus. Keliaudami tiek automobiliu, tiek mikroautobusu galime ne tik susidėlioti maršrutą, aplenkdami labai populiarius, bet realiai dėmesio nevertus objektus, bet ir poilsiui, pasivaikščiojimui sustoti ne, pavyzdžiui, kas 3 ar 4 val., bet atsižvelgdami į visų keliaujančiųjų poreikius. Laisvė ir įspūdžiai – garantuoti. Susiorganizuokite kelionę, apie kokią svajojote jūs, o ne kelionių organizatorius.

#2 mikroautobusų nuomos privalumas – mažesnė kaina nei keliaujant lengvaisiais automobiliais

Kelionė mikroautobusu vykstant su didesne šeima ar draugų kompanija gali būti viena pigiausių alternatyvų. Mūsų svetainėje naujausio modelio mikroautobuso nuomos kaina parai – vos nuo 38 Eur. Mikroautobuse telpa 8 keleiviai ir 1 vairuotojas: tiek žmonių sutilptų tik į 2 lengvuosius automobilius. Bet pati geriausia žinia – mikroautobuso kuro sąnaudos prilygsta lengvojo automobilio, t. y. ~7 l/100 km, todėl kelionės metu išleisite mažiau pinigų kurui, kelių mokesčiams, papildomam draudimui vykstant į užsienio šalis ir kitoms reikmėms.

#3 mikroautobusų nuomos privalumas – patogi ir komfortiška kelionė

Ne paslaptis – ieškantieji pigios kelionės dažnai nusvyla: tenka važiuoti jau gerokai pagyvenusiu autobusu ar skristi vos gyvu lėktuvu, nakvoti apleistuose viešbučiuose arba pigiausiuose kempinguose ir t. t. Tačiau ne visuomet „nebrangu“ reiškia „prasta“.

Keliaujant mikroautobusu galima išsisukti pigiau, tačiau kelionės kokybė ir komfortas dėl to nė kiek nenukenčia. Kiekvienam klientui išnuomojami tik nepriekaištingos techninės būklės mikroautobusai. Jie turi:

  • pailgintas bagažines, tad keliaudami galėsite vežtis daugiau bagažo;
  • kondicionierius tiek priekyje, tiek ir gale;
  • šildomas sėdynes, jei keliautumėte žiemą;
  • parkavimo pagalbininką, kad vairuoti būtų paprasčiau ir nepatyrusiems;
  • modernias garso sistemas ir pan.

#4 mikroautobusų nuomos privalumas – pilnas draudimas ir pagalba kelyje

Visi smartrent.lt nuomojami mikroautobusai apdrausti TPVCA ir KASKO draudimu, tuo pačiu galioja ir pagalba kelyje 24 val. per parą. Ir nors šiandien apsidrausti greitai ir paprastai galima internetu, vis tik besinuomojantieji mikroautobusą sutaupo nemažai laiko – mūsų nuomos kompanija pasirūpina, kad išvykti į kelionę galėtumėte čia ir dabar. Beje, mikroautobusų gedimų beveik nepasitaiko, tačiau pasirūpinsime, kad kelionės įspūdžių neaptemdytų sprogusi padanga ar netikėtai į kelią išbėgęs laukinis žvėris. Išskirtiniais atvejais suteikiamas pakaitinis mikroautobusas.

Ir mikroautobusų nuomos privalumai ties šiuo punktu dar tikrai nesibaigia: būtinai išbandykite savarankiškas komfortiškas keliones mikroautobusu su šeima ar draugų kompanija – 90 proc. tikimybė, kad tokio tipo kelionę pakartosite.

Tau taip pat gali patikti

Palikti atsiliepimą