Mikroautobusų nuoma

Gaukite asmeninį pasiūlymą!

Kokio mikroautobuso nuoma domina?

Pasirinkite kokio dydžio ir paskirties mikroautobuso nuoma Jus domina.

Mikroautobusu nuoma, Mikroautobusu nuoma Vilniuje Renault Trafic
8 ir 9 vietų mikroautobusų nuoma
19 vietų mikroautobuso nuoma Vilniuje
13 - 35 vietų mikroautobusų nuoma
Krovininio mikroautobuso nuoma
Krovininių mikroautobusų nuoma

Kuo puiki mikroautobusų nuoma?

Mikroautobusų nuoma – tai paslauga, kuri leidžia mūsų klientams laisvai keliauti visoje Europoje, turimu vairuotojo pažymėjimu vežti iki 8 keleivių ar iki 1,4 t. krovinius bei jaustis užtikrintai vairuojant naują mikroautobusą.

1

Nauji mikroautobusai

Dauguma mūsų mikroautobusų yra ne senesni nei 2018 metų gamybos. Esant poreikiui, galime pasiūlyti šiek tiek senesnių ir pigesnių mikroautobusų.

2

Kelionėms po Europą

Nuomojamu mikroautobusu galite naudotis tiek Lietuvoje tiek visoje Europoje. Taip pat suteikiame galimybę vykti į Ukrainą ir Baltarusiją.

3

Be vairuotojo

Autobusiukus gali vairuoti visi, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ilgiau nei 2 metus ir sulaukę 21 metų amžiaus asmenys.

4

Lankstus kilometražas

Su nuomojamu mikroautobusu vidutiniškai galite nuvažiuoti net 500 km/parą. Kilometrų limitas gali būti padidintas.

5

KASKO ir Pagalba kelyje

Nuomojami mikroautobusai apdrausti KASKO draudimu. Gedimo atveju, visoje Europoje pasiruošusi padėti "Pagalbos kelyje" tarnyba.

6

Be užstato

Kompensuojamasis frančizės draudimas suteikia galimybę nuomotis transportą nepaliekant užstato.

Autobusiukų nuoma

8 ir 9 sėdimų vietų autobusiukų nuoma – tai pigus ir patogus būdas keliauti su visa šeima ar draugų kompanija. Šie mikroautobusai talpūs, manevringi ir labai ekonomiški. Juos vairuoti gali visi, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Nuomos metu autobusiukai apdrausti KASKO draudimu, kuris apsaugo nuo nemalonumų įvykus nelaimingam atsitikimui.

Gaukite asmeninį pasiūlymą!

Krovininių mikroautobusų nuoma

Krovininių mikroautobusų nuoma – tai patogus ir labai praktiškas būdas gabenti didesnės apimties krovinius, siuntas ar pervešti baldus. Krovininius autobusiukus galima vairuoti su B kategorijos vairuotojo pažymėjimu. Jie pritaikyti manevruoti miesto gatvėmis, yra ekonomiški ir patvarūs.

Gaukite asmeninį pasiūlymą!

Keleivinių mikroautobusų nuoma

Didelių keleivinių mikroautobusų nuoma labai populiari kai reikia pervežti šventės svečius arba keliaujama su didesne kompanija. Šiuo metu siūlome didelį mikroautobusų nuomos su vairuotoju pasirinkimą. Mikroautobusai pagal Jūsų poreikius: nuo 13 sėdimų vietų iki 35 sėdimų vietų.

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Mikroautobusu nuoma su B kategorijos vairuotojo pažymėjimu leidžiama. Vairuotojas privalo atitikti žemiau išvardintas sąlygas.

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas leidžia vairuoti mikroautobusą, kurios svoris mažesnis nei 3,5 t. Vežti galima ne daugiau 8 keleivius. Taigi, 8 ir 9 vietų mikroautobusus galima vairuoti su B kategorija. Vairuotojų skaičius nėra ribojamas. Yra galimybė išsinuomoti mikroautobusų su vairuotoju.

Mikroautobusų nuoma su B kategorija (reikalavimai):

 • 21 metų amžius;
 • 2 metų vairavimo stažas (B kategorija).

Neatitinkantys šių sąlygų asmenys gali vairuoti tik gavę nuomotojo sutikimą.

Daugiau nei 10-ties sėdimų vietų mikroautobusų nuoma teikiama tik su profesionaliu vairuotoju.

Naujų autobusiukų nuoma

Naujų autobusiukų nuoma siūloma Vilniuje ir Kaune. Nuolatos atnaujiname automobilių parką. Dauguma mūsų siūlomų mikroautobusų yra ne senesni nei 2018 metų gamybos. Esant kliento pageidavimui, galime išnuomoti senesnį ir pigesnį autobusiuką.

Tuo pačiu garantuojame, kad visi nuomojami mikroautobusai yra techniškai tvarkingi. Jie remontuojami tik oficialiuose servisuose, naudojamos tik kokybiškos atsarginės dalys.

Mikroautobusų modeliai, kuriuos šiuo metu nuomojame:

 • Renault Trafic (prailginta bagažinė);
 • Ford Tourneo Custom (prailginta bagažinė);
 • Ford Transit Custom (prailginta bagažinė);
 • Toyota Proace Verso;
 • Mecedes-Benz Vito;
 • Mercedes-Benz V-Class.

Nuomojamais mikroautobusais galite keliauti visoje Europoje. Važiuojant į Baltarusiją ir Ukrainą reikalingas savininko įgaliojimas. Važiuoti į Rusijos teritoriją draudžiama.

Nuomojami mikroautobusai neturi „kablio“. Kitų transporto priemonių vilkimas draudžiamas.

Autobusiuko nuoma su KASKO draudimu

Mikroautobuso nuoma su KASKO draudimu – paslaugos dvi, o kaina viena. Visų mikroautobusų nuomos kainos nurodytos kartu su draudimu. 8-9 vietų mikroautobusai yra apdrausti ne tik privalomuoju civiliniu, bet ir KASKO draudimu. Šis draudimas apsaugo mikroautobuso naudotoją nuo:

 • žalos atlyginimo autoįvykio atveju;
 • stichinės nelaimės atveju;
 • trečiųjų šalių neteisėtos veiklos atvejais.

Nuomojamiems mikroautobusams visoje Europos Sąjungoje galioja „Pagalba kelyje“ paslauga. Pagalbos tarnyba pasiruošusi padėti visą parą. Nutikus nelaimei, kelyje neliksite vieni.

KASKO draudimo frančizė (užstatas) – 300 Eur.

Mikroautobusų nuoma be užstato

Standartinis užstatas nuomojant mikroautobusą – 300 Eur. Jis naudojamas padengti KASKO frančizę autoįvykio atveju. Taip pat gali padengti kitą žalą, kurios nedengia KASKO draudimas.

Mikroautobusu nuoma be užstato galima kai įsigyjamas papildomas draudimas. Jis apsaugo nuomininką nuo  frančizės praradimo kai įvyksta draudiminis įvykis.

Papildomas draudimas parduodamas kai mikroautobuso nuoma trunka ilgiau nei 7 paras. Jo kaina priklauso nuo pagrindinio vairuotojo amžiaus, vairavimo stažo, kelionės trukmės ir kitų kriterijų. Skaičiuojama kiekvienam klientui individualiai.

Mikroautobuso nuomos sąlygos

 • Mikroautobuso nuomos rezervacija atliekama sumokant avansą, 15-20% nuomos sumos. Likusi suma mokama prieš kelionę Jums patogiu būdu: pavedimu arba grynaisiais pinigais.
 • Mikroautobusas perduodamas pilku kuro baku, grąžinamas taip pat pilnu.
 • Mikroautobusas perduodamas švarus, tvarkingas, nuplautas. Grąžinant plauti ir tvarkyti mikroautobuso nereikia (išskyrus 1 paros nuomą). Grąžinant autobusiuką, prašome jame nepalikti šiukšlių, maisto likučių, gyvūnų plaukų, gėrimų dėmų ir kitų panašių nešvarumų.
 • Nuomininkas atsako už mikroautobuso priežiūrą, pagangų slėgį, skysčių papildymą ir pan.
 • Mikroautobusų nuomos laikotarpiu leidžiama vidutinė rida – 500 km/parą. Pavyzdys: nuomojant 14-kai parų, suteikiama 7000 km rida.
 • Kelių mokesčius, baudas už kelių eismo taisyklių pažeidimus ir kitas baudas kylančias iš jų sumoka nuomininkas.

Nuomai reikalingi dokumentai:

 1. Iki paskutinės nuomos dienos galiojantis vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
 2. Galiojanti banko kortelė (debetinė arba kreditinė);
 3. Darbuotojo pažymėjimas (jei nuomojama įmonės vardu).

Skaitykite daugiau apie visas nuomos sąlygas.

Mikroautobusų nuoma į užsienį

Mikroautobusų nuoma į užsienį galima su visų tipų mikroautobusais: krovininiais ir keleiviniais. Nuomojamais autobusiukais galima laisvai keliausi visoje Europos sąjungoje. Taip pat vakarų ir pietų Europos valstybėse nepriklausančiose Europos sąjungai.

Norint kirsti sieną su Baltarusija arba Ukraina reikalingi savininko patvirtinti išvykimo dokumentai. Išvykimas į šias šalis gali būti apmokestintas papildomai.

Mikroautobusų nuoma į Rusiją nėra teikiama. Į šią šalį vykti su nuomojamu transportu griežtai draudžiama.

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju – paslauga, norintiems keliauti, bet nenorintiems vairuoti. Ši paslauga labai patraukli darbo išvykų, kelionių po Lietuvą ir asmeninių švenčių metu.

Nuomojantis transportą su vairuotoju į kainą bus įskaičiuota: pagal keleivių skaičių pasirinktas mikroautobusas, degalai, draudimas ir vairuotojas.

Kelionės metu vairuotojas padeda ne tik pasirinkti optimaliausią maršrutą, bet ir pasirūpina mikroautobuso technine priežiūra. Nelaimės atveju vairuotojas pasirūpina transporto priemonės remontu, iškviečia pagalbos tarnybą .

Mikroautobuso nuoma vestuvėms

Vestuvėms ir kitoms asmeninėms šventėms transportas pasirenkamas pagal keleivių skaičių, skiriamą biudžetą ir reikiamą mikroautobuso komplektaciją.

Iki 8 keleivių pervežimui naudojami Renault Trafic, Ford Transit Custom ir Mercedes-Benz V-Class autobusiukai. Jie dažniausiai pasirenkami bernvakario/mergvakario svečių pervežimui. Taip pat įmonės komendiruočių metu.

Didesnių, iki 30 vietų, mikroautobusų nuoma vestuvėms dažniausiai pasirenkama šventės svečių pervežimui. Kaip didelį privalumą klientai įvardija, kad visi svečiai keliauja kartu.

Krovininio autobusiuko nuoma

Krovininių mikroautobusų nuoma yra skirta krovinių ir siuntų iki 1,4 t. pervežimui. Šia paslauga naudojasi tiek fiziniai tik juridiniai asmenys.

Fiziniai asmenys dažniausiai naudojasi krovininio autobusiuko nuoma kai reikia persikraustyti, pervešti stambius daiktus, išvešti statybines atliekas ir pan.

Juridiniai asmenys krovininių mikroautobusų nuoma naudojasi komerciniais tikslais: kurjerių veiklai vykdyti, parodų rekvizito pervežimui, darbinių priemonių ir įrankių gabenimui.

Krovininių autobusiukų nuomos kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio, ridos ir metų laiko. Pagrindinis kainos faktorius yra nuomos laikotarpis. Kuo laikotarpis ilgesnis tuo nuomos kaina mažesnė.

Krovininiams mikroautobusams yra privalomas kelių mokestis. Į nuomos kainą įskaičiuotas kelių mokestis Lietuvoje. Kitose šalyse kelių mokesčius privalo susimokėti nuomininkas.

Krovininių mikroautobusų nuoma šiuo metu teikiama Vilniuje.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusu nuoma Vilniuje labai populiari. Autobusiukai nuomojami kelionėms Lietuvoje ir po Europą. Dažniausiai keliaujama 7-8 asmenų grupelėmis, o kelionių tikslai labai skirtingi. Nuo pažintinių šeimos kelionių maršrutų Vilnius – pietų Europos kurortai iki vienos dienos bernvakarių/mergvakarių/vestuvių dalyvių pervežimo.

Nuomos punktai/pristatymas Vilniuje

Mikroautobusus Vilniuje nuomojame šiuose adresuose: Naugarduko g. 91, V.A. Graičiūno g. 1. Dirbame lanksčiu grafiku, taip pat savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Taip pat galime pristatyti autobusiuką į Jūsų nurodytą vietą. Pristatymo kaina Vilniaus mieste – 20 Eur.

Vilniaus miesto rajonai, kuriuose pristatome transportą: Senamiestis, Žirmūnai, Karoliniškės, Naujamiestis, Šnipiškės, Jeruzalė, Vilkpėdė, Naujininkai, Šeškinė, Perkūnkiemis, Lazdynai, Fabijoniškės, Verkiai, Antakalnis, Žvėrynas, Paneriai, Justiniškės, Baltupiai, Pašilaičiai, Viršuliškės.

Autobusiukų pristatymas iš Vilniaus į kitą miestą – nuo 30 Eur.

Mikroautobusų nuoma Vilnius – Kaunas su vairuotoju galima tik iš anksto suderinus pervežimo datą ir laiką.

Keleivinių autobusiukų nuoma Vilniuje